info@balikcisacmetal.com +90 850 466 10 04
Ana Sayfa >  Hakkımızda

Hakkımızda

Kurumsal Bilgiler


Balıkçı Metal, 1 merkez irtibat ofisi ve 1000 m2 alana sahip deposu ile tamamını Avrupa menşeli firmalardan tedarik ettiğimiz 1. sınıf paslanmaz çelik ürünlerimizi yerli imalatçı firmalarımızın hizmetine sunmaktayız.

Balıkçı Metal olarak paslanmaz çelik sektöründe edindiğimiz tecrübe ile Balkanlar, Bağımsız Devletler Topluluğu ve Orta Doğu ülkelerine ihracat gerçekleştiriyoruz. Yenilikçi ürünler ve inovatif çözümler ile sektörün öncü firmalarından olmaya kararlıyız.

Teknolojiye, altyapıya ve yüksek kaliteli ekipmanlara yaptığımız yatırımlar müşterilerimize dünya standartlarında hizmet sunmamızı sağlıyor. Uluslararası nitelikte sektörün dinamiklerine hakim satış ekibimiz ise müşterilerimize katma değer sağlarken ürünleri için değer katacak özel çözümlerde sunuyor.

Misyon

Durmadan devam eden teknoloji, alt yapı ve dünya standartlarındaki yeni nesil makine yatırımlarımızla, en yüksek kalitedeki ürünleri tedarik etmek, işlemek ve müşteri memnuniyetini kalıcı hale getirmektir.

Vizyon

Faaliyet gösterdiğimiz Paslanmaz Çelik sektöründe pazar payımızı artırarak ulusal ve uluslararası ölçekte lider ve sektöre yön veren firmalardan biri olmaktır.